Sentetik Çim Saha Yapımı

Sentetik Çim Saha Yapımı

Sentetik çim saha yapımı, FIFA'nın akredite ettiği labaratuarlarca onaylı en son teknolojiye göre geliştirilmiş, sentetik çim halı temin edilerek STAR-1 ve STAR-2 onaylı ulusal ve uluslararası müsabaka sahaları anahtar teslimi projelendirip uygulanmaktadır.


Sentetik Çim Saha Yapımı Maliyeti

Sentetik Çim Saha Yapımı Maliyeti ve Sentetik Çim özellikleri için SFS Mühendislik tecrübesi! Fifa 1 ve Fifa 2 Star sertifikalı profesyonel suni çim futbol sahası yapımı hakkında daha fazla bilgi almak ve teknik şartname talep etmek için lütfen bizi arayın. Suni çim halı metrekare fiyatları ve modelleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.


Sentetik Çim mi Doğal Çim Saha Yapımı mı?

Sentetik çim halı bakımı kolay ve masrafsız olmasına rağmen doğal çim futbol sahası yapımı da üst ligler için zaruridir. Bu nedenle çim saha yapımı söz konusu ise orada mutlaka profesyonel futbol oynanacak demektir. 20 yıllık çim saha yapımı tecrübesi ile SFS ekipleri Türkiye'de bu konuda en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel üst liglerde kaliteli bir doğal çim saha yapımı tercih edilmelidir. Amatör alt liglerde ve halı sahalarda ise bakımı kolay masrasfız sentetik çim saha yapımı doğru tercih olur.