MİNİ GOLF SAHASI YAPIMI

MİNİ GOLF SAHASI YAPIMI

Mini golf sahası yapımı, özel olarak ABD'den ithal edilmiş golf suni çim halısı ve mini golf için gerekli olan diğer yan malzemeleri ile olmaktadır. "Minimum Alanda Maksimum Heyecan" slolganı ile yola çıkarak size özel alanlarda, özel ölçülerde ve istediğiniz şekilde suni çim mini golf sahaları yapabiliyoruz. 

Ayrıca pratik Mini Golf Seti ürünlerimizle birbirinden farklı onlarca parkur seçeneği de sunuyoruz.

 

Mini Golf Seti Çeşitleri ve Fiyatları

Açık alanlarda yapılan mini golf sahası türlerimiz dışında Mini Golf Seti olarak da satış ve montajı yapılmaktadır. Mini golf seti çeşitlerimiz için tıklayınız.

1- Mini Golf Seti

Standart 9 parkurlu setimizdir. 

mini golf seti fiyatları 9 parkurlu standart

 

2- Crazy Golf Seti

9 üniteli farklı şekillerde parkurlarımız vardır.

crazy mini golf seti parkurları fiyat

 

 

3- Hobby Golf Seti

 6 üniteli ve raklı renklerde özel parkurlar.

Hobby mini golf seti fiyatları nedir? satın al

 

 

4- Kinder Golf Seti

 3 üniteli ve çocuklar için özel mini golf seti olarak satılır. 

Kinder çocuk mini golf seti fiyatları satın al

 Yukarıda listelenmiş golf seti çeşitlerini satıl almak için ve daha fazla model ve aksesuar hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mini Golf Sahası Nasıl Yapılır?

Mini golf sahası yapımı için gerekli olan özel malzemeler SFS Mühendislik tarafından ithan edilmektedir. Golf için gerekli olan sentetik çim, bayrak direği ve diğer mini golf sahası malzemeleri kurulum esnasında kullanılmaktadır.

 

Mini golf sahası yapımı Mini golf seti fiyatları

 

AŞAMA 1 / Zemin Çalışmalarımız:

Mini golf sahası yapımı için öncelikle uygulama yapılacak yerde zemin etüdü yapılmalıdır. Düz beton zeminlere hemen uygulama yapılabilmektedir. Beton zemin üzerine golf için özel yükseltici tabaka kısa sürede montaj edilebilmektedir.

Bahçe gibi zemini toprak veya doğal çim alanlarda önceden hazırlanmış mini golf sahası planı göz önünde bulundurularak alan işaretlenir. Suni çim serilecek alandaki doğal çim vb. sökülerek 5-10cm derilnliğinde bir boşluk bırakılır. Bu boşluğa zeminin su tutmasını engelleyecek mıcır tabakası serilir. Drenaj için serillen ince mıcır suni çim halı serilmeden önce iyice düzeltilir. Üzerine özel yükseltici tabaka veya direkt olarak sentetik çim uygulaması yapılabilir.

AŞAMA 2 // Golf için Özel Suni Çim Serilmesi:

Beton veya mıcır tabaka üzerine kurulmuş olan özel yükseltici tabaka ile birlikte suni çim serilmeye hazır haldedir. Delikler istenilen yerlere veya hazır setin şablonuna yerleştirilir. Ardından özel golf sentetik çim halısı serilir.

Golf sahaları için özel olarak üretilmiş suni çim halı modelleri çok daha sık örülmüş 8mm, 13mm ve 18mmgibi ölçülerde olabilmektedir.

AŞAMA 3 /// Aksesuarlar ve Peyzaj Düzenlemesi:

Mini golf sahası yapımı son aşamasında diğer malzemeler ve aksesuarların montajı yapılır. Deliklere bayraklar konulur ve numaralandırılır. Alanın çevresine özel bordürler konulabilir. Alan yeterince geniş ise çeşitli bitkiler ve özel dış mekan dekoratif aksesuarlar ile düzenlenebilir. Son düzenlemelerin ardından mini golf sahası kısa sürede hizmetinizde olacaktır.

Mini Golf Sahası Planı

Mini golf sahası planı için önceden hazırlamış olduğumuz çeşitli yerleşimler ve modeller mevcuttur. Ayrıca tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve özel ölçülerde çalışılmış mini golf sahası planı çizim hizmetimiz de mevcuttur. Böylece yaptırmak istediğiniz mini golf alanını önceden görme ve dilediğiniz şekilde tasarlama imkanı olmaktadır.

Mini Golf Sahası Ölçüleri

Doğal çim ile yapılan golf sahaları dönümlerce büyüklükteki arazilere yapılırken mini golf sahası ölçüleri bahçelere ve çeşitli ortak alanlara sığabilecek uygun ölçülerde olabilmektedir.

Çeşitli hazır setlerimizin ölçülerini öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Mini golf için önerdiğimiz ölçüler 10m x 20m gibi olabilmektedir.

Mini Golf Sahası Fiyatları

Çeşitli ölçülerde ve tiplerde sahalar için çeşitli fiyat listelerimiz bulunmaktadır. Mini golf sahası fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ekiplerimiz her türlü golf sahası yapımı ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacaktır. 

Mini Golf Sahası Yapımı Teklifi Alın >>